Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: view
be: глядзець

en: Reset
be: Скінуць

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Node count
be: Падлік вузлоў

en: View modes
be: Лады выглядаў
