Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: view
bg: преглед

en: Reset
bg: Рестартирай

en: View
bg: Прегледай

en: Timestamp
bg: Време

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: Id
bg: Номер

en: Apply
bg: Търси
