Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: view
cs: zobrazit

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Never
cs: Nikdy

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Node count
cs: Počet uzlů

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: View modes
cs: Režimy zobrazení obsahu
