Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: view
fil: tingnan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina
