Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Title
fr: Titre

en: view
fr: voir

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: View
fr: Voir

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Never
fr: Jamais

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Node count
fr: Nombre de nœuds

en: User roles
fr: Rôles de l'utilisateur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: Node id
fr: Identifiant du nœud

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal

en: View modes
fr: Modes d'affichage
