Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: view
oc: veire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: View
oc: Veire

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Never
oc: Pas jamai

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Node count
oc: Comptage dels nosèls

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
