Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: view
pl: przeglądaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: View
pl: Widok

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Never
pl: Nigdy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Node count
pl: Liczba węzłów

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: View modes
pl: Tryby wyświetlania
