Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: User roles
ps: د غړي دندې

en: - All -
ps: - ټول -
