Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: view
ro: afișează

en: Reset
ro: Resetează

en: View
ro: Afișează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Never
ro: Niciodată

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Node count
ro: Contor noduri

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: View modes
ro: Moduri de vizualizare
