Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: view
ta: பார்

en: Reset
ta: மீளமை

en: View
ta: பார்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Never
ta: இல்லை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Node count
ta: முனை எண்ணிக்கை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
