Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: View
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: Never
th: ไม่เคย

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: View modes
th: โหมดของวิว
