Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
