Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: View
ar: عرض

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Never
ar: أبدا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Node count
ar: عدد العقد

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
