Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: view
bn: প্রদর্শন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Never
bn: কখনোই নয়
