Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: view
ca: mostra

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: View
ca: Mostra

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Never
ca: Mai

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Node count
ca: Comptador de nodes

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: View modes
ca: Modes de visualització
