Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: View
gl: Ver

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Never
gl: Nunca

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Node count
gl: Conteo de nodos

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
