Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: view
gu: જુઓ

en: View
gu: જુઓ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Apply
gu: લાગુ કરો
