Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: view
kk: карау

en: Reset
kk: Ысыру

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Node count
kk: Материалдардың саны
