Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: view
mn: харах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: View
mn: Харах

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас
