Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: view
sk: zobraziť

en: View
sk: Zobraziť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Never
sk: Nikdy

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Node count
sk: Počet uzlov

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia
