Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: view
te: వీక్షించు

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
