Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: View
uk: Перегляд

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Never
uk: Ніколи

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Node count
uk: Кількість матеріалів

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Node id
uk: Id матеріалу

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: View modes
uk: Режими перегляду
