Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Title
de: Titel

en: view
de: Ansicht

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: View
de: Ansicht

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Never
de: Nie

en: Id
de: ID

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: User IP
de: Benutzer-IP

en: ‹ Previous
de: ‹ Vorherige Seite

en: Next ›
de: Nächste Seite ›

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Node count
de: Anzahl der Beiträge

en: User roles
de: Benutzerrollen

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: Node id
de: Inhalts-ID

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend

en: View modes
de: Inhaltsdarstellungen
