Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: View
he: צפיה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Never
he: לעולם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Node count
he: ספירת פריטי תוכן (nodes)

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: View modes
he: מצבי תצוגה
