Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ
