Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: view
tr: görüntüle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: View
tr: Görüntüle

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Never
tr: Asla

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Node count
tr: Düğüm sayısı

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: View modes
tr: Görüntüleme kipleri
