Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: View
bs: Pregled

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
