Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: view
cy: gweld

en: Reset
cy: Ailosod

en: View
cy: Gweld

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Never
cy: Byth

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: User roles
cy: Swyddogaethau defnyddiwr

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
