Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: view
el: προβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: View
el: Προβολή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Never
el: Ποτέ

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Node count
el: Μετρητής κόμβων

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
