Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: view
fa: مشاهده

en: Reset
fa: بازنشانی

en: View
fa: مشاهده

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: ID
fa: شناسه

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Node types
fa: انواع گره

en: Never
fa: هیچوقت

en: Id
fa: شناسه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Node count
fa: تعداد گره‌ها

en: User roles
fa: نقش‌های کاربری

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: View modes
fa: حالت‌های نمایش
