Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: view
fi: näkymä

en: Reset
fi: Palauta

en: View
fi: Näytä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Id
fi: Tunniste

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Node count
fi: Solmujen lukumäärä

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: View modes
fi: Näyttötavat
