Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Title
hu: Cím

en: view
hu: megtekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: View
hu: Megtekintés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Never
hu: Soha

en: Id
hu: Azonosító

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Node count
hu: Tartalomszámláló

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: View modes
hu: Nézetmódok

en: Node views count statistics
hu: Tartalommegtekintési statisztika

en: Count views
hu: Megtekintések száma

en: Node view count statistics
hu: Tartalommegtekintési statisztika
