Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: View
jv: Tampilan

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Node count
jv: Jumlah node

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
