Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: view
km: មើល​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: View
km: មើល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Node count
km: ចំនួន​ថ្នាំង
