Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
