Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Never
lt: Niekada

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
