Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: view
mr: दाखवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
