Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: view
nn: vis

en: Reset
nn: Sett til standard

en: View
nn: Sjå på

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
