Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: view
sq: shfaq

en: Reset
sq: Rifillo

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë
