Commerce NoFraud (1.0.1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Mode
ast: Mou

en: Order
ast: Orde
