Commerce NoFraud (1.0.1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Mode
cs: Režim

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: Review
cs: Revize

en: Apply
cs: Použít

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Offset
cs: Posun

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: Pass
cs: Úspěšně dokončeno

en: Fail
cs: Neúspěšné

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Order number
cs: Číslo objednávky

en: Asc
cs: Vzestupně
