Commerce NoFraud (1.0.1) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Mode
el: Τρόπος

en: Desc
el: Φθί

en: Order
el: Σειρά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Canceled
el: Ακυρώθηκε

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Pass
el: Επιτυχία

en: Fail
el: Αποτυχία

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Order number
el: Αριθμός παραγγελίας

en: Asc
el: Αύξ
