Commerce NoFraud (1.0.1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Desc
eo: malkreske

en: Order
eo: Ordo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
