Commerce NoFraud (1.0.1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Mode
et: Viis

en: Desc
et: Kahanev

en: Order
et: Järjestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: Review
et: Kontroll

en: Apply
et: Rakenda

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Offset
et: Nihe

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Pass
et: Sooritatud

en: Fail
et: Ebaõnnestunud

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Order number
et: Tellimuse number

en: Asc
et: Kasvav
