Commerce NoFraud (1.0.1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Mode
eu: Modoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Order
eu: Ordena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
