Commerce NoFraud (1.0.1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Mode
fi: Tila

en: Order
fi: Järjestys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Review
fi: Tarkistus

en: Apply
fi: Käytä

en: Canceled
fi: Peruutettu

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: Pass
fi: Läpäisee

en: Fail
fi: Ei läpäissyt

en: Config
fi: Asetukset

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Order number
fi: Tilauksen numero
