Commerce NoFraud (1.0.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Author
fil: May akda

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
