Commerce NoFraud (1.0.1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Mode
gl: Modo

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: Live
gl: Vista previa

en: Review
gl: Revisión

en: Apply
gl: Aplicar

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Pass
gl: Resultado válido

en: Fail
gl: Fallo

en: Config
gl: Configuración

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Order number
gl: Número de pedido
