Commerce NoFraud (1.0.1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Status
he: מצב

en: Author
he: מחבר/ת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Desc
he: יורד

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: Live
he: חי

en: Review
he: סקירה

en: Apply
he: החל

en: Canceled
he: בוטל

en: Offset
he: היסט

en: Config
he: קונפיג

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: Asc
he: סדר עולה
