Commerce NoFraud (1.0.1) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Author
hi: लेखक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Mode
hi: प्रकार

en: Desc
hi: अवरोही

en: Order
hi: क्रम

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Commerce
hi: व्यापार

en: Changed
hi: बदल गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: UUID
hi: युयुआइङी
